Contact

Groepspraktijk De Brug
Peperstraat 28
3300 Tienen

Voor algemene info: mail naar info@groepspraktijkdebrug.be

Contactgegevens therapeuten:

Logopedie

Ines Vranckx 0496 02 32 25 ines@groepspraktijkdebrug.be
Alexandra Volders 0472 79 22 21 alexandra@groepspraktijkdebrug.be
Sien Stroo 0476 58 97 28 sien@groepspraktijkdebrug.be
Inge Vanhamel 0474 88 69 87 inge@groepspraktijkdebrug.be
Annelien Buysschaert 0498 57 05 85 annelien@groepspraktijkdebrug.be
Evelien Van Limbergen 0499 25 09 05 evelien@groepspraktijkdebrug.be

Kinesitherapie en psychomotoriek voor kinderen

Algemene info en inschrijvingen cursus:         infokine@groepspraktijkdebrug.be

Sarah Dewaersegger 0498 27 62 34 sarah@groepspraktijkdebrug.be
Veronique le Grelle 0494 21 36 18 veronique@groepspraktijkdebrug.be
Eline Wagemans 0494 66 11 53 eline.w@groepspraktijkdebrug.be

Psychotherapie en counseling voor jongeren, volwassenen en gezinnen

Dario Zicari 0479 74 01 67 dario@groepspraktijkdebrug.be

Diëtetiek

Elke Wouters 0472 76 42 42 elke@groepspraktijkdebrug.be