Contact

De Brug
Peperstraat 26-28

3300 Tienen

Voor algemene info: mail naar info@groepspraktijkdebrug.be


Logopedie

Ines Vranckx:  

0496 02 32 25 – ines@groepspraktijkdebrug.be

Annelien Buysschaert:  

0498 57 05 85 – annelien@groepspraktijkdebrug.be

Evelien Van Limbergen:  

0499 25 09 05 – evelien@groepspraktijkdebrug.be

Elien Conard:  

0460 97 31 11 – elien@groepspraktijkdebrug.be


Kinderkinesitherapie

Algemene info en inschrijvingen cursus:         infokine@groepspraktijkdebrug.be

Sarah Dewaersegger:

0498 27 62 34 – sarah@groepspraktijkdebrug.be

Helena Van Ermen:

0498 77 79 91 – helena@groepspraktijkdebrug.be

Sophie Lux:

0495 40 59 59 – sophie@groepspraktijkdebrug.be

Heleen Helsen:

Sam Vanbelle:


Diëtiek

Elke Wouters:

0472 76 42 42 – elke@groepspraktijkdebrug.be

Kinderdiëtiek

Lotte Stouthuysen

0494 93 74 74 – lotte@groepspraktijkdebrug.be


Kinderpsychotherapie &
diagnostiek

Jurgen Lemiere

0495 78 72 45 – jurgen@groepspraktijkdebrug.be

Fien Ceulemans

0472 57 20 10fien@groepspraktijkdebrug.be

Sarah Frère

0497 08 80 15 – sarahf@groepspraktijkdebrug.be

Whitney Duchateau

0489 89 47 61 – whitney@groepspraktijkdebrug.be

Denisa Rosca

0498 85 81 28 – denisa@groepspraktijkdebrug.be


Psychiatrie

Dr. Kristien Scheepers:

kristien@groepspraktijkdebrug.be

Psychotherapie

Individueel of gezinstherapie

Ellen Van Nooten:

0494 87 85 66 – ellen@groepspraktijkdebrug.be

Sarah Frère:

0497 08 80 15 – sarahf@groepspraktijkdebrug.be

Denisa Rosca

0498 85 81 28 – denisa@groepspraktijkdebrug.be

Fien Ceulemans:

0472 57 20 10fien@groepspraktijkdebrug.be

Psychotherapie

Relatietherapie & Seksuologie

Ellen Van Nooten:

0494 87 85 66 – ellen@groepspraktijkdebrug.be

Fien Ceulemans:

0472 57 20 10fien@groepspraktijkdebrug.be